Walentynkowe bicie serca

Posted on
Rodzice całujący syna podczas sesji lifestylowej

Nadszedł luty, a z nim nierozerwalnie związany czas serduszek pod każdą postacią, amorków i wszystkiego co kojarzy nam się z miłością. To czas WALENTYNEK.

Ponieważ 14 luty już tuż tuż, czas się do niego jakoś przygotować. Może to amerykańskie święto będzie powodem dla którego postanowisz sprezentować swojej ukochanej osobie coś co będzie ponadczasowym dowodem Waszego wspólnego uczucia ? Może warto skorzystać z okazji i zrobić sobie wymarzone zdjęcia z dziećmi, które bardzo szybko dorastają ? Powodów do uwiecznienia chwili jest bardzo wiele, a Ja chciałbym Ci pomóc w realizacji tego zadania. Proponuję skorzystać z okazji i zrealizować małą sesję zdjęciową w duchu walentynkowego święta.   Zatrzymajmy te miłą chwilę spędzoną wspólnie, na zdjęciu, które będzie można postawić w pięknej ramce na biurku lub powiesić na ścianie.

Zapraszam do wzięcia udziału w promocji pod tytułem :

WALENTYNKOWA SESJA MARZEŃ … mamy i córki, przyjaciółek, taty i syna, dwojga przyjaciół, babci i wnuczki/wnuczka, generalnie dla każdego kto będzie czuł potrzebę zatrzymania chwili i uwiecznić te wspólne chwile spędzone przed obiektywem mojego aparatu.

Wynikiem sesji będą zdjęcia, które będzie można zakupić, a ich ilość zależy tylko
i wyłącznie od Ciebie. Kupisz zdjęcia, które będziecie kochać i które sami wybierzecie.
Takie zdjęcia, będą na pewno wspaniałym prezentem dla Was samych, a możecie nimi obdarować również swoich bliskich. Osoby, które kochacie i cenicie. Warto o tym pomyśleć. Czas leci tak szybko !

WALENTYNKOWA SESJA MARZEŃ  – zwana dalej promocją, trwa od 07.02.2018 r.  do
–  13.02.2018  r. godzina 23:59 i umożliwia zarezerwowanie sobie terminu sesji fotograficznej w dniach od 08.02.2018 r. do 28.02.2018  r.

UWAGA GRUPOWICZE !!!

Dla osób, które są w mojej grupie na Facebooku (Grzegorz Okuljar Team) specjalny cennik ;). Zapraszam do zapisów !

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem

Walentynkowa sesja marzeń

 

Szczegóły promocji :

Sesja będzie trwała 1 godzinę, a jej koszt wynosi 179 PLN.  Warunkiem udziału w promocji jest zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza w terminie trwania promocji tj. od 07.02.2018 r.  do  13.02.2018  r. godzina 23:59. , który umożliwia zarezerwowanie sobie terminu sesji fotograficznej w dniach od 08.02.2018 r. do 28.02.2018  r. . Zakres sesji zdjęciowej oraz miejsce przeprowadzenia sesji wybierany jest podczas wypełniania formularza. Cena jednego, w pełni profesjonalnie przygotowanego, wydrukowanego w profesjonalnej pracowni fotograficznej zdjęcia o wymiarach 20 x 30 wynosi 80 zł. Do zdjęcia dołączana jest jego wersja elektroniczna, pozwalająca wykonać kolejne zdjęcia na papierze w komercyjnym laboratorium oraz wersja umożliwiająca wstawienie zdjęcia na Facebooka lub Instagram. Tak przygotowany materiał otrzymujesz w gustownym opakowaniu z wybranym przez Ciebie opisem umieszczonym na nim. Każdy kto podczas trwania promocji „Walentynkowa sesja marzeń” zarezerwuje sobie termin sesji może liczyć na specjalnie dla niego przygotowany cennik. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość sesji podczas trwania promocji ograniczona. Warunkiem zarezerwowania terminu sesji jest wypełnienie formularza oraz wpłacenie na konto dostępne na dole strony opłaty w wysokości kosztów sesji tj. 179 PLN z podaniem informacji w postaci terminu sesji. Rezerwuję sobie prawo zwrotu wpłaconych pieniędzy i odwołania sesji.

„Nie zatrzymasz czasu, ale zdjęcia zrobione dzisiaj będą cieszyły Ciebie i Twoich bliskich przez lata”

Zapraszam wszystkich do udziału w promocji.

Powrót do bloga

Powrót do strony głównej