Magdalena i Anna. Ech co to była za sesja ;).

Posted on

Na samo wspomnienie tej sesji pojawia się u mnie uśmiech na twarzy. Sam fakt, że realizowana była przed świętami, jako prezent miała dla mnie duże znaczenie, bo jak się nie uda to co wtedy ;(?  A przecież prezent powinien być wyjątkowy, więc i ja się wyjątkowo musiałem postarać. Fakt, pewnie powiecie, że przy takich modelkach to nie jest problem :), ale postarać się trzeba było i przyłożyłem się, aby te zdjęcia były wyjątkowe.

Jak tylko zaczęliśmy wspólną pracę okazało się, że przyszło mi współpracować z profesjonalistkami ;). Jak ja to mówię „odrobiły lekcje”. Makijaż, stroje, wiedza na temat swoich złych i dobrych stron i pozycji jakie należy przyjmować, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Wszystko to było przez nie przemyślane i dopieszczone. Moi drodzy ! Tak się trzeba do sesji przygotować jak te dwie śliczne kobiety, które na zdjęciach poniżej można zobaczyć :). Dzięki temu podczas sesji nie ma nerwowej atmosfery, a czas płynie nam na wspólnym doznawaniu przyjemności z dobrej muzyki i chwytaniu najlepszych ujęć.

Dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wspólnie podczas sesji. Mam nadzieje, że zdjęcia pozostaną miłym wspomnieniem chwil wspólnie spędzonych, a z paniami spotkam się jeszcze podczas kolejnych sesji ;).