Singlem być czyli Świąteczna sesja marzeń

Posted on

Nadszedł wreszcie czas, abym zaproponował coś w swojej ofercie świątecznej nie tylko dla par, ale i dla singli 😉 lub jak kto woli na wykonanie indywidualnych zdjęć. Wszak jedna z forma takich zdjęć, czyli portrety są moją ulubioną formą fotografowania. A więc sprawmy sobie chwilkę przyjemności.

Zapraszam do wzięcia udziału w promocji pod tytułem :

ŚWIĄTECZNA SESJA MARZEŃ … świętuj swoje piękno, zobacz jak piękną jesteś osobą, pozwól mi udowodnić, że ukryta wewnątrz Ciebie uroda emanuje również na zewnątrz. To sesja dla każdego, kto chce obdarować siebie lub bliską sobie osobę czymś pięknym i ponadczasowym, zdjęciem.

Wynikiem sesji będą zdjęcia, które będzie można zakupić, a ich ilość zależy tylko
i wyłącznie od Ciebie. Kupisz zdjęcia, które będziesz kochać i które sama/sam wybierzesz.
Takie zdjęcia, będą na pewno wspaniałym prezentem dla Was samych, a możecie nimi obdarować również swoich bliskich. Osoby, które kochacie i cenicie. Warto o tym pomyśleć, przecież Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż ;).

 

ŚWIĄTECZNA SESJA MARZEŃ  – zwana dalej promocją,
trwa od 19.11.2017 r.  do  23.12.2017 r. godzina 23:59
i umożliwia zarezerwowanie terminu sesji fotograficznej
w dniach od 02.12.2017 r. do 31.01.2018 r.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem

Świąteczna sesja marzeń

Szczegóły promocji :

Sesja będzie trwała 1 godzinę, a jej koszt wynosi 179 PLN.  Zakres sesji zdjęciowej oraz miejsce przeprowadzenia sesji wybierany jest podczas wypełniania formularza. Cena jednego, w pełni profesjonalnie przygotowanego, wydrukowanego zdjęcia o wymiarach 20 x 30 (format zdjęcia bez passepartout 15 x 23) wynosi 80 zł. Do zdjęcia dołączana jest jego wersja elektroniczna, pozwalająca wykonać kolejne zdjęcia na papierze w komercyjnym laboratorium oraz wersja umożliwiająca wstawienie zdjęcia na Facebooka lub Instagram. Tak przygotowany materiał otrzymujesz w gustownym opakowaniu z wybranym przez Ciebie opisem umieszczonym na nim. Każdy kto podczas trwania promocji „Świąteczna sesja marzeń” zarezerwuje sobie termin sesji może liczyć na specjalnie dla niego przygotowany cennik. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość sesji podczas trwania promocji ograniczona.

Warunkiem zarezerwowania terminu sesji jest:

  1. wypełnienie i przesłanie do mnie formularza, po otrzymaniu którego, skontaktuję się telefonicznie w celu, uzgodnienia terminu sesji, po czym pozostaje tylko
  2. wpłacenie na konto dostępne na dole strony opłaty w wysokości kosztów sesji
    tj. 179 PLN z podaniem informacji w postaci terminu sesji.

„Nie zatrzymasz czasu, ale zdjęcia zrobione dzisiaj będą cieszyły Ciebie i Twoich bliskich przez lata”

Zapraszam wszystkich do udziału w promocji.