DWÓJKOWA SESJA MARZEŃ

Posted on

 

Ponieważ skończyło się lato, a do świąt jeszcze daleko, postanowiłem stworzyć dla Was małe święto. Pewien przyczynek, aby można było się trochę rozluźnić i pośmiać.
Przy okazji sesji zdjęciowej można spotkać się w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i spędzić godzinę na uwiecznianiu osób które lubimy i kochamy. Zatrzymajmy te miłą chwilę spędzoną wspólnie, na zdjęciu, które będzie można postawić w pięknej ramce na biurku lub powiesić na ścianie.

Zapraszam do wzięcia udziału w promocji pod tytułem :

DWÓJKOWA SESJA MARZEŃ … mamy i córki, przyjaciółek, taty i syna, dwojga przyjaciół, babci i wnuczki/wnuczka, generalnie dla każdego kto przyjdzie z drugą osobą i będzie chciał uwiecznić te wspólne chwile spędzone przed obiektywem mojego aparatu.

Wynikiem sesji będą zdjęcia, które będzie można zakupić, a ich ilość zależy tylko
i wyłącznie od Ciebie. Kupisz zdjęcia, które będziecie kochać i które sami wybierzecie.
Takie zdjęcia, będą na pewno wspaniałym prezentem dla Was samych, a możecie nimi obdarować również swoich bliskich. Osoby, które kochacie i cenicie. Warto o tym pomyśleć, przecież Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż ;).

DWÓJKOWA SESJA MARZEŃ  – zwana dalej promocją, trwa od 12.10.2017 r.  do
–  20.10.2017 r. godzina 23:59 i umożliwia zarezerwowanie sobie terminu sesji fotograficznej w dniach od 14.10.2017 r. do 30.11.2017 r.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem

Dwójkowa sesja marzeń

Szczegóły promocji :

Sesja będzie trwała 1 godzinę, a jej koszt wynosi 299 PLN.  Warunkiem udziału w promocji jest udział w niej dwóch osób, które będą pozowały do zdjęć osobno i wspólnie. Zakres sesji zdjęciowej oraz miejsce przeprowadzenia sesji wybierany jest podczas wypełniania formularza. Cena jednego, w pełni profesjonalnie przygotowanego, wydrukowanego zdjęcia o wymiarach 15 x 23 wynosi 80 zł. Do zdjęcia dołączana jest jego wersja elektroniczna, pozwalająca wykonać kolejne zdjęcia na papierze w komercyjnym laboratorium oraz wersja umożliwiająca wstawienie zdjęcia na Facebooka lub Instagram. Tak przygotowany materiał otrzymujesz w gustownym opakowaniu z wybranym przez Ciebie opisem umieszczonym na nim. Każdy kto podczas trwania promocji „Dwójkowa sesja marzeń” zarezerwuje sobie termin sesji może liczyć na specjalnie dla niego przygotowany cennik. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość sesji podczas trwania promocji ograniczona. Warunkiem zarezerwowania terminu sesji jest wypełnienie formularza oraz wpłacenie na konto dostępne na dole strony opłaty w wysokości kosztów sesji tj. 299 PLN z podaniem informacji w postaci terminu sesji. Rezerwuję sobie prawo zwrotu wpłaconych pieniędzy i odwołania sesji.

„Nie zatrzymasz czasu, ale zdjęcia zrobione dzisiaj będą cieszyły Ciebie i Twoich bliskich przez lata”

Zapraszam wszystkich do udziału w promocji.